Чому важлива АНАЛІТИКА. ОСНОВНІ ПРИЧИНИ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/
Просування web-сайтів - одна зі складових успішного просування бізнесу в Інтернеті. Рішення такого непростого завдання неможливо здійснити без повного розуміння специфіки Інтернет-ринку, без володіння актуальною інформацією про переваги та поведінці цільової аудиторії. У цьому плані своєчасна і професійна аналітика є запорукою отримання максимальних результатів при розкручуванні сайту.

Першим ділом визначається обсяг ринку і характеристики цільової аудиторії. Успішне просування веб-сайтів неможливо без повномасштабного вивчення думки користувачів про Інтернет-майданчиках, яке проводиться самими різними способами. Аудит юзабіліті дозволяє розробити рекомендації щодо поліпшення навігації, оформлення та змісту сторінок. Фахівцями вимірюється інформаційний фон і досить вірогідно визначається громадську думку про веб-ресурсі або бренд.

Важливий етап – оцінка діяльності і загальної стратегії конкурентів. Чим докладніше і глибше аналіз конкурентів, тим точніше буде підібрана відповідна практика і стратегія. Глибокому вивченню підлягає конверсія сайту – необхідно з’ясувати від чого залежать показники, основні причини низької конверсії.

При підборі найбільш ефективних інструментів Інтернет-маркетингу в обов’язковому порядку проводиться пошуковий аудит з метою виявлення позицій сайту в пошукових системах. Визначається група конкурентних запитів, вживаються заходи щодо виведення майданчика на провідні позиції.

Зрозуміло, така аналітична робота вимагає певних фінансових витрат. Але ці витрати, по суті, є вкладеннями в бізнес. Просування сайту недорого без повномасштабної аналітичної роботи – це майже завжди короткочасний, сумнівний і нестійкий результат, який не витримає натиску постійно зростаючої конкуренції на вільному ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *