ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ на хмари. Автоматизації бізнес-процесів

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Web студія "Seo-Stud"
http://seo-stud.kiev.ua/

Розробка та обслуговування сайтів, які здійснюють великі обсяги продажів, вимагає наявність надійного функціоналу.

Хмарні технології – це легкий і доступний за вартістю спосіб розгортання веб-сайтів або бізнес-систем з великими можливостями масштабування. Це технології розподіленої обробки даних, де комп’ютерні ресурси і потужності надані користувачам як Інтернет-сервіс.

Новітні хмарні конструктори забезпечують інтеграцію кількох сервісів. До послуг бізнесу представлено цілий ряд перспективних і актуальних розробок. Для тих, кому необхідно автоматизувати виключно продажу, підійде сервіс Vend. Якщо потрібно автоматизувати бек-офіс – можна вибрати сервіс Xero. Для виходу в мережу з новим товаром розроблений продукт для створення Інтернет-магазину Shopify. Для ефективного регулювання онлайн та офлайн продажів, а також для ведення клієнтської бази та товарно-матеріальних цінностей, об’єднання цих трьох програм на сьогодні є ідеальним вирішенням питання.

Vend – це POS для роздрібних магазинів або мереж. Працює на різній техніці (iPad, Android). Система сканує штрих-коди та інші види торгових інструментів. Програмне забезпечення оснащено цікавою новинкою – якщо покупець розплачується кредиткою, то розписуватися він буде прямо на моніторі Айпад або комунікатора.

Для ефективного управління торгівлею пропонується сервіс Xero, за допомогою якого можна створювати рахунки, проводити банківські операції, вести облік витрат і руху грошових потоків.

Shopify призначена для створення Інтернет-магазину, а також надає послуги хостингу електронної комерції.

У Росії сьогодні широко представлені хмарні продукти від Microsoft Google. Це універсальні рішення, розраховані на широке коло споживачів – від звичайного користувача для великого бізнесу. Розробка та обслуговування сайтів з використанням хмарних технології – це сміливий крок в ваше майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *