Мобільна версія сайту

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Web студія "Seo-Stud"
http://seo-stud.kiev.ua/

Кожна сучасна веб-студія має досвід розробки мобільних версій сайтів, але далеко не завжди такий формат затребуваний у замовника. З чим це пов’язано?

У багатьох випадках клієнт ще просто не знає, які вигоди може принести такий вид вкладень і яким чином мобільний Інтернет-сайт може вплинути на продаж товару. При цьому для прийняття такого рішення повинні бути вагомі підстави. Також, необхідно попередньо провести і узгодити всі необхідні розрахунки, оскільки розробка адаптивної мобільної версії сайту може збільшити бюджет майже на 50%. Завдання розробників донести до замовника достовірну інформацію і розкрити потенціал мобільного верстки сайту.

Кращі веб-студії здійснюють не просто розробку сайтів – проводиться серйозна робота з визначення ефективності майбутньої Інтернет-майданчики, вивчається бізнес замовника. З урахуванням маркетингових цілей і стратегії закладається основа високої конверсії сайту. У ході аналітичної роботи визначається необхідність розробки мобільної версії сайту. І оскільки це завжди відчутні додаткові витрати, важливо узгодити необхідність такої розробки з очікуваною конверсією і термінами окупності.

Мобільна версія сайтів не окупиться в тому випадку, якщо компанія реалізує свій продукт в регіонах, в глухий глибинці, де слабо затребуваний мобільний Інтернет і практично не використовуються смартфони.

Ситуація складається таким чином, що кожен конкретний випадок необхідно розглядати окремо – занадто нерівномірно сьогодні розвиваються великі міста та регіони. Найчастіше все визначається запитами і поведінкою цільової аудиторії. Але в кінцевому підсумку залежить від професіоналізму web-студії і принципової позиції розробника – лідери ринку повинні працювати тільки за допомогою новітніх інструментів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *