Наскільки важливий АНАЛІЗ САЙТУ ТА ТЕСТУВАННЯ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/

Професійний аудит та аналіз дизайну сайту дозволяє визначити наскільки зручний ваш сайт, виявити помилки в структурі, а також визначити недоліки дизайну і змісту сторінок, які перешкоджають сайту як інструменту вирішувати маркетингові завдання.

Завдяки аудиту, можливо з’ясувати, чому при високій відвідуваності сайту зберігається низький рівень продажів; які сторінки на сайті погано сприймаються користувачами; наскільки легко відвідувачам користуватися сайтом і т.д. Фахівці аналізують статистику заходів на сайт, проводять фокус-групи, дослідження та тестування, вивчають поведінку користувачів. Велика увага приділяється тестуванню навігаційного меню, визначенню зручності користування формою замовлення в Інтернет-магазині. Перевіряється правильність роботи всіх сервісів.

Аудит дизайну сайту дозволяє визначити чи правильно розставлені візуальні акценти, наскільки читабельні та привабливі заголовки в текстах, перевірити коректність відображення сайту у всіх популярних браузерах, відповідність використовуваних кольорів і айдентики гайдлайн. Дизайн тестується на наявність дратівливих чинників і елементів. Проведення фокус-груп упредметнюється з використанням спеціального устаткування, що дозволяє відстежувати рухи зіниць очей користувачів.

Привабливий стильний дизайн, зручна навігація, продумана структура – все це сприяє збільшенню відвідуваності і продажів товарів і послуг через Інтернет-сайт. За підсумками аудиту складаються докладні звіти і рекомендації по кожній сторінці сайту щодо помилок і недоліків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *