Один із способів просування сайту: Контекстна реклама

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/
Інтернет-реклама і просування сайтів не обходиться сьогодні без використання контекстної реклами.

Контекстна реклама – один з найефективніших інструментів при вирішенні бізнес-завдань в Інтернеті. Такий вид реклами показується в пошуковій видачі і на тематичних майданчиках у вигляді невеликого оголошення над списком пошукової видачі або праворуч від нього. Її бачать тільки ті користувачі, які шукають коректний товар або послугу, тобто – це свого роду рекламна інформація за спецзамовленням.

Таркетінг дозволяє з високою точністю сегментувати рекламу, завдяки чому стало можливим демонструвати окремі рекламні пропозиції для певних груп користувачів мережі.

Одна з головних переваг контекстної реклами – оптимальна ціна за контакт з потенційним покупцем, яка розраховується за допомогою використання різних стратегій показів оголошень і підбору ключових слів. Ви платите тільки за точну кількість переходів по вашому оголошенню. Вартість кожного кліка визначається за принципом аукціону. У будь-який момент зі свого особистого кабінету ви зможете призупинити показ контекстної реклами або запустити її знову, а також підкоригувати всі параметри в поточному режимі рекламної кампанії. Це ефективна реклама сайтів і просування брендів в мережі.

Розміщувати контекстну рекламу можливо самостійно, але професійний підхід досвідченого фахівця дозволить заощадити кошти за рахунок правильної тактики. Найбільш підходяще місце розміщення оголошень підбирається з урахуванням загальної стратегії компанії. Багато що залежить від правильно складеного тексту оголошення – воно має бути ємним і привабливим. Також, фахівець підкаже яким чином підкоригувати сайт, щоб збільшити конверсію при переходах по оголошеннях контекстної реклами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *