ПЕРСПЕКТИВИ ЕЛЕКТРОННИХ ПЛАТЕЖІВ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Web студія "Seo-Stud"
http://seo-stud.kiev.ua/

Сучасна студія веб-розробок пропонує цілий комплекс рішень з інтеграції сайту з платіжними системами. Наскільки це перспективно і які способи оплати воліють користувачі Інтернет?

Сьогодні, згідно зі статистикою, частка електронних платежів розподіляється таким чином: 31% – ЯндексДеньгі, 26% – VISA, 20% – QIWI, 14% – MasterCard, 6% – WebMoney.

При цьому 60% населення Росії, які оплачують покупки через Інтернет, використовують банківські картки. 40% – електронні гроші. За прогнозами фахівців частка карт до 2017 року може зрости до 95%, якщо зростання цього сектору триватиме в такому ж темпі, як і сьогодні.

Банківськими картами сьогодні користується 61% жінок і 56% чоловіків. Електронними ж грошима користується 52% чоловіків і 33% жінок.

При здійсненні покупок через Інтернет використовуються, головним чином, комп’ютери. На другому місці йдуть планшети, потім телефони. За прогнозами фахівців в самому найближчому майбутньому картина зміниться. Основний Інтернет-трафік переміститься на гаджети – планшети, телефони, ультрабуки і новітні засоби комунікації, які створюються і тестуються вже сьогодні.

Наша веб-студія розробку сайтів рекомендує здійснювати з урахуванням поточних тенденцій ринку. Цілком імовірно, що банківські карти будуть прив’язуватися безпосередньо до сайтів – для здійснення платежу буде достатньо ввести пароль.

На думку фахівців, електронні гроші вже фактично на порозі ринку самообслуговування. Це означає, що незабаром в цій сфері платежі через Інтернет поступово витіснять готівку. Оплати будуть проводитися з використанням банківських карт в кіосках самообслуговування. Велике поширення отримають квиткові кіоски. За допомогою банківських карт можна буде оплачувати послуги на парковках і автомобільних заправках. Вже сьогодні 32% росіян оплачують самі різні послуги через термінали з використанням банківської картки. Цей показник порівняно з 2011 роком зросли на 11%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *