ПЕРСПЕКТИВИ ВІДЕО-КОНТЕНТУ У МЕРЕЖІ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Web студія "Seo-Stud"
ttp://seo-stud.kiev.ua/

Створення і просування сайту у Львові через гострої конкуренції вимагає використання найефективніших інструментів.

Згідно незалежним опитуванням щорічний приріст популярності відеопроектів становить 25%. Оптимістичні прогнози показують 75% до 2015 року. Переваги користувачів все більше будуть віддаватися Інтернет-ресурсам з відео-контентом. В середньому, один російський користувач витрачає на перегляд відео близько 11 годин на місяць. Такі показники приречені на постійне зростання, оскільки неухильно зростає якість контенту і його кількість. Найбільшою популярністю сьогодні користуються короткі за часом ролики, перегляд яких не вимагає повного занурення в тему. Після коротких роликів в топі лідирують перегляди кінофільмів в Інтернеті.

Незважаючи на явне зростання в цьому сегменті контенту, керівники компаній не мають ніякої відео-стратегії і практично не займаються цим питанням серйозно. І дарма! Створення та просування сайтів у Львові з використанням відео-контенту – це можливість швидко вивести новий бренд на ринок.

Підбір відео-інструментів здійснюється з урахуванням стоять перед компанією маркетингових завдань. У відеороликах повинна проглядатися основна бізнес-ідея, ідеологія бренду або підприємства в цілому. Наприклад, для просування товару класу «преміум» далеко не завжди підійде реклама на Youtube, навіть незважаючи на його величезну аудиторію. Для vip-клієнтів необхідно опрацьовувати окремі канали комунікації – канали масового використання можуть зіграти негативну роль. Варіантів поширення відеоконтенту безліч: від вірусних роликів до прямих трансляцій. Після визначення стратегії, підбираються найбільш підходящі інструменти. Сучасні Відеоплатформа надають великі можливості по завантаженню, доставки та управлінню відео, включаючи монетизацію і статистику. Це професійні рішення, які орієнтовані на здійснення бізнес-процесів, що дозволяють здійснювати повне керування відеопроектом – звичайний відеорозділ на сайті, власний відеохостинг і навіть Інтернет-кінотеатр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *