Підтримка і просування сайтів: SMM-СТРАТЕГІЯ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/
Просування і підтримка сайту може здійснюватися з використанням SMM-технологій.

SMM (Social Media Marketing) є ефективним інструментом для залучення відвідувачів на сайт із соціальних мереж, спільнот, блогів.

Розробка SMM стратегії починається з визначення цілком конкретних цілей і завдань. Фахівцями проводяться дослідження ринку, цільової аудиторії, конкурентів. Велика увага приділяється вивченню попиту на просувний товар / послугу, аналізується впізнаваність бренду та відгуки про марку в соціальних мережах. Тагетірованіе дозволяє максимально точно відібрати аудиторію, яка зацікавлена в просувається.

На підставі отриманої інформації підбираються оптимальні майданчики, підходяща цільова аудиторія, найкращі канали комунікації і т.д. При щільній роботі з соціальними медіа необхідна розробка певної політики спілкування з покупцями з урахуванням корпоративної культури – розробка стратегії спілкування, також, входить до компетенції професіоналів. Перед запуском проекту проводиться попередня оцінка бюджету та узгодження з замовником. При цьому важливо заздалегідь визначитися в критеріях, за якими буде вимірюватися ефективність проведеної роботи.

Просування та підтримка сайту з використанням сучасних SMM-технологій припускає створення і ведення тематичних співтовариств. Для ефективної розкрутки веб-ресурсу широко використовуються вірусні ролики, що відрізняються високими показниками віральності – користувачі мережі активно діляться один з одним цікавими матеріалами і стрімко підвищують впізнаваність товару. В рамках SMM-просування розробляються брендовані програми, призначені для роботи в соцмережах і на мобільних платформах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *