Пошукове просування сайту через Яндекс. ЯНДЕКС У ЄВРОПІ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Web студія "Seo-Stud"
http://seo-stud.kiev.ua/

Пошукове просування сайту в Яндексі один з головних інструментів розкрутки бізнесу в Інтернеті не тільки російських, але і європейських компаній.

У Європі Яндекс затребуваний в першу чергу для Luxury-сегмента – добре продаються годинники, прикраси, модні аксесуари. Швейцарські, німецькі, французькі бренди рекламуються як для європейських, так і для російських покупців. До того ж росіяни виявляють сьогодні величезний інтерес до європейської нерухомості. Популярні запити, також, в сегментах – готелі, туризм, розваги, навчання.

Сьогодні десятка країн Європи, які постачають найбільшу кількість клієнтів для ЯндексДірект, виглядає таким чином – Німеччина, Чехія, Великобританія, Італія, Фінляндія, Іспанія, Болгарія, Франція, Голландія, Греція. Великі європейські компанії, у яких є представництва в Росії, в обов’язковому порядку рекламуються в Яндексі. Російські фахівці надають підтримку та допомогу європейським клієнтам в підборі ключових слів і у вирішенні інших проблем. Компанія Яндекс грунтовно просунулася на ринку і пропонує європейському бізнесу безліч пропозицій, які є новими та унікальними для ринку Європи, оскільки перевершують місцеві аналоги як за обсягом, так і технологічному рівню.

У Росії Інтернет-користувачів сьогодні вже більше, ніж в будь-якій іншій європейській країні. З урахуванням зростання ринку і поточних тенденцій, Інтернет- покупців, також, буде більше ніж в Європі. Все йде до того, що на ринку, що формується в Інтернеті належить жорстока боротьба за покупця, до якої потрібно ґрунтовно готуватися і бути у всеозброєнні.

Оптимізація сайту Яндекс просування – це основа для успішного розвитку бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *