ПРОСУВАННЯ САЙТІВ У ЛЬВОВІ: SEO – ВИГОДА І РОЗРАХУНОК

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Web студія "Seo-Stud"
http://seo-stud.kiev.ua/

Seo-технології лідирують сьогодні, як ефективне просування сайтів у Львові та інших містах України та зарубіжжя. Змагатися з seo під силу тільки контекстній рекламі та соціальним мережам. Успіх цілком зрозумілий – сьогодні мільйони людей користуються пошуковими системами. Клієнтська база інтернета – величезна.

Одночасно з цим навколо seo сьогодні ходить безліч міфів і легенд. Це пов’язано з тим, що принципи роботи цих технологій досить складні для розуміння звичайної людини. Вірогідно, мабуть, лише одне – seo-оптимізація забезпечує досить відчутний приплив відвідувачів. Твердження, що seo є відмінними інвестиціями далеко не у всіх випадках відповідає дійсності. Не всі товари відмінно продаються через пошуковий трафік. Невисока частка продажів у магазинів одягу та взуття – 15%, продуктів харчування – 20%, косметики та парфумерії – 21%, автозапчастин – 25%. У цих сегментах seo грає лише допоміжну роль.

Важливо пам’ятати, що перш ніж вкладати кошти в seo-просування, необхідно провести необхідні маркетингові розрахунки, отримати рекомендації від фахівців, провести повний аналіз сайту на предмет зручності і простоти використання. Необхідно встановити в першу чергу шукають користувачі даний вид товару в пошукових системах, і по яких запитах. Причому в кожному регіоні ситуація може кардинально змінюватися. Просування сайту у Львові може істотно відрізнятися від seo-просування в іншому місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *