ПРОСУВАННЯ В МОБІЛЬНОМУ ІНТЕРНЕТІ: МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/
Сьогодні здійснюється просування в Інтернеті безлічі бізнес-проектів з використанням мобільних додатків. У 2008 році запустився проект «Російська біржа таксі». Завдяки новітнім Інтернет-технологіям, вдалося об'єднати в одну мережу 250 служб таксі і більше 100 служб таксі. Результати перевершили очікування: автопарки отримали можливість обмінюватися клієнтами в режимі онлайн.

B2B сервіс для автопарків – один з найуспішніших Інтернет-проектів останнього часу. Сервіси стали відкриватися один за одним в різних містах, зростає виручка і бізнес в цілому. Прості громадяни отримали можливість замовити таксі через мобільний додаток. Відносно недавно «Яндекс» запустив додаток «Яндекс.Таксі» для iPhone і Android. В даний час «Яндекс» співпрацює з десятками служб таксі. За допомогою такого ж сервісу працюють сучасні служби таксі у Великобританії, Ізраїлі та ін.

Завдяки новим технологіям, співробітники служб таксі отримали можливість персонально спілкуватися з кожним водієм в рамках системи, виставляти їм оцінки-рейтинги. У клієнтів при цьому є прекрасна можливість залишати свої повідомлення та відгуки на сайтах служб таксі через різних види мобільних пристроїв. Там же вони можуть дізнатися останні новини і всю актуальну інформацію щодо знижок, акцій і бонусів.

Просування в Інтернеті за допомогою нових розробок дозволяє бізнесу виходити на новий рівень обслуговування та пропонувати клієнтам якісно новий сервіс. У перспективі мобільні додатки цілком можуть витіснити звичні комунікативні канали і повністю перебудувати систему і принципи взаємодії компаній з клієнтами у всіх існуючих сегментах ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *