РІСТ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/
Розробка Інтернет-магазину для бізнес-проектів сьогодні актуальна як ніколи. Згідно з офіційною статистикою за минулий рік темпи зростання електронної комерції майже в десять разів перевищили темпи зростання показників економіки Росії.

Розробка Інтернет-магазину для бізнес-проектів сьогодні актуальна як ніколи. Згідно з офіційною статистикою за минулий рік темпи зростання електронної комерції майже в десять разів перевищили темпи зростання показників економіки Росії.

Цифри для порівняння: Зростання ВВП РФ в минулому році склав 3,5%. Зростання ринку e-commerce склав 28%. Щомісяця платежі в Інтернеті здійснюють 9000000 росіян. Хоча б один раз що-небудь купували через Інтернет 11 мільйонів росіян. Майже 90% користувачів Рунету здійснювали Інтернет-покупки.

Статистика говорить, що частка e-commerce продажів на роздрібному ринку Росії в 2012 році склала 2,2%. За прогнозами фахівців до 2015 року цей роздрібний сектор збільшиться на 35%.

Продавати послуги і товари через Інтернет вигідніше з кожним роком. Розробка сайту Інтернет-магазину особливо вигідна сьогодні – коли Рунет знаходиться на стадії активного зростання. Стаціонарний комп’ютер або ноутбук є сьогодні практично в кожній російській родині. Часу на шопінг при цьому з кожним роком стає все менше. До того ж асортимент товарів в мережі неможливо порівняти навіть з вибором товарів в найбільших гіпермаркетах. У споживача з’явилася небачена раніше можливість – безпрецедентно величезний вибір, можливість розглянути покупку в подробицях, можливість обміркувати рішення і оплатити покупку найбільш зручним способом. Особливо часто покупці використовують для здійснення онлайн покупок банківські картки. У минулому році цей показник зріс на 85%.

E-commerce продажу дозволяють бізнесу підвищувати рівень сервісу і знижувати ризики на стадії доставки товару за рахунок повної передоплати. Для того, щоб підвищити мотивацію до моментальної покупці – зробіть процедуру оплати максимально простою і зрозумілою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *