Розробка і просування сайтів. ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО ШУКАЮТЬ КЛІЄНТИ?

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Web студія "Seo-Stud"
http://seo-stud.kiev.ua/

Розробку та просування сайтів за нинішньої конкуренції неможливо здійснювати без впровадження новітніх розробок. Google Analytics – один із затребуваних веб-інструментів, що дозволяє проводити повний аналіз аудиторії і відвідувачів сайтів. За допомогою програми можна дізнатися місце знаходження відвідувачів сайту, які найчастіше стають клієнтами компанії.

Що дає така інформація власникам сайту? Це дозволяє максимально повно задовольняти споживчий попит, своєчасно додавати в Інтернет-магазин нові актуальні позиції. При запуску контекстної реклами та розподілі бюджету, також, необхідно знати в яких містах проживає максимальна кількість потенційних покупців. Статистика переходів на сайт в прив’язці до географії дозволяє дізнатися їх місце знаходження аж до населених пунктів.

Вивчати статистику Google Analytics нескладно – освоїти роботу з програмою може рядовий менеджер компанії. Тут же можна подивитися по яких запитах переходять відвідувачі. Досвідчені веб-майстри допоможуть менеджерам компанії знайти інформацію навіть про те, що відвідувачі шукали безпосередньо на сайті. За допомогою Google Analytics можливо, також, відстежити проходження користувачами процесу оформлення замовлення. Візуалізація послідовностей в даному випадку дозволить наочно побачити скільки відвідувачів і куди йде з кожного кроку оформлення замовлення. Така інформація є практично безцінною.

Розробка і просування сайтів має сенс тільки при серйозному професійному підході. Google Analytics дозволить виявити ті причини, які перешкоджають просуванню бренду і збільшення продажів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *