РОЗРОБКА САЙТУ: ПОСТАНОВКА ЗАВДАННЯ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/
Розробка веб-сайтів начитається з правильної постановки задачі. Необхідно принципово вирішити, які завдання стоять перед майбутнім ресурсом, які конкретно результати роботи очікуються в результаті. Важливо вже на початкових етапах розробки досить точно визначити, які дії повинен здійснити користувач, який відвідав ресурс та ознайомився з його змістом.

Чітко поставлена мета допоможе створити сайт, який в кінцевому підсумку стане максимально ефективним і незамінним маркетинговим інструментом. При цьому не варто втрачати головне за другорядним – чим більше ви поставите цілей перед сайтом, тим скрутним буде їх досягнення і вийде як у відомій байці про лебедя, рака і щуку.

Розробка сайтів здійснюється, головним чином, з метою позиціонування, перепозиціонування (ребрендинг), підвищення впізнаваності бренду, виведення на ринок нового продукту, мотивації користувача до покупки. Як правило, кожен сайт одночасно вирішує кілька завдань, але не більше двох або трьох.

Тільки після визначення головної мети вирішується питання про структуру сайту. В залежності від поставлених завдань складається головне меню, обговорюються елементи навігації і т.д. Потім вже можна розглядати всі питання бюджету і варіантів виконання поставленого завдання. Варіантів сьогодні може бути безліч. Важливо, щоб вкладені кошти допомагали просуватися до поставлених цілей компанії.

Розробка web-сайту здійснюється фахівцями з урахуванням їх професійного досвіду та новітніх розробок. В даному випадку особисті уподобання замовника йдуть на другий план. Кожен розробник прагне до того, щоб сайт був зручним для користувача і вирішував поставлені завдання, тому в цьому сенсі варто довіритися фахівцеві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *