Як залучити нових клієнтів

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/
Як залучити нових клієнтів для бізнесу. Сім способів залучити нових клієнтів для бізнесу.

В час новітніх технологій та стрімкому розвитку інтернету логічним вектором розвитку Вашого бізнесу є web напрямок. В наш час навіть простий приватний підприємець повинен мати хоча б елементарний сайт візитку, для представлення свого товару, або послуг в мережі інтернет. Якщо Ваш бізнес представлений в інтернеті то значно залучити нових клієнтів для бізнесу можливо підвищуючи відвідуваність сайту.

Відвідуваність сайту – це показник, за який веб-майстри готові битися. Скільки зусиль творці сайту витрачають на те, щоб отримати на свій сайт цільових відвідувачів, бо саме число відвідувачів визначає прибутковість сайту. Давайте подивимося, що ж можна зробити, щоб лічильник відвідувачів на Вашому сайті Вас порадував.

1. Оптимізація сайту під пошукові запити.

За статистикою найбільший трафік сайти отримують з пошукових систем, і чим вище Ваш сайт буде знаходитися в результатах пошуку, тим більше відвідувачів прийде на Ваш сайт. Однак слід пам’ятати, що пробитися в десятку по високочастотним запитам буває дуже важко через високу конкуренцію. Якщо Ваш сайт ще молодий, то вам слід просувати Ваш сайт по низько і середньочастотним запитам. Кожна сторінка сайту повинна бути оптимізована під один з них. Статистику запитів за місяць можна подивитися в Яндекс.Директ.

2. Контент сайту.

Практично на кожному ресурсі, присвяченому веб-дизайну і створенню сайтів, можна почути, що унікальний контент – це ключ до успіху сайту. Звичайно, з цим безглуздо сперечатися. Але, слід пам’ятати, що контент не тільки повинен бути унікальним, а й затребуваним. Перш ніж приступити до написання тієї чи іншої статті, слід подивитися, що ж Вам пропонує Інтернет на цю тему і чи буде Ваша стаття цікава потенційним відвідувачам.

3. Пошук по картинкам.

Багато пошукових систем сьогодні пропонують сервіси пошуку по картинках. Це ми теж можемо використовувати для залучення нових відвідувачів на сайт. Для кожної картинки обов’язково додавайте атрибути title і alt (саме по них і йде пошук в цих сервісах).

4. Залучення нових відвідувачів з тематичних форумів.

Практично на кожну тему в мережі можна знайти форум (якщо ні, то це непогана ідея його створити). Реєструйтеся, спілкуйтеся і залишайте посилання в підпису. Такий спосіб здатний залучити на Ваш сайт велику кількість нових цільових відвідувачів.

5. Залучення відвідувачів з блогів.

Можна залишати осмислені коментарі до постів інших блогерів і отримувати відвідувачів на свій сайт. Цей метод добре працює, тільки якщо Ваш ресурс дійсно цікавий читачам блогу, на якому Ви залишаєте коментарі.

6. Соціальні закладки.

Соціальні закладки також можуть служити непоганим джерелом трафіку. Від Вас вимагається тільки написати цікаву новину і розмістити її огляди в сервісах соціальних закладок. Цей метод може дати приріст відвідувачів +100 і більше осіб на добу.

7. Створення власної розсилки.

Якщо Вам є що розповісти користувачам мережі Інтернет, можна почати вести розсилку по тематиці Вашого сайту. В рунеті існує досить багато сервісів для ведення розсилки. Число передплатників може варіюватися від одного до декількох тисяч. У розсилці можна вказувати посилання на Ваш ресурс і, таким чином, є хороша можливість залучити на свій сайт цільових відвідувачів.

Використовуючи ці сім досить популярних і ефективних методів, Ви зможете залучити на свій сайт цільових відвідувачів. Але слід пам’ятати, що основне завдання будь-якого веб-майстра – перетворити випадкового відвідувача – в постійного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *