Створення сайту своїми руками.

sozdanie-sayta-svoimi-rukami-mb

Деталі проекту

Web студія "Seo-Stud"
http://seo-stud.kiev.ua

Вітаю Вас друзі на сайті seo-stud.kiev.ua. В в нашому блозі я розпочинаю новий розділ де Ви знайдете повний список покрокових уроків по користуванню WordPress.

Якщо Ви завжди мріяли про створення свого власного сайту, але у Вас щось не виходило, або у Вас не вистачає коштів нщоб його замовити у Нас, але є багато вільного часу – то тепер з’явилася можливість навчитися цьому заново з моїми покроковими уроками по WordPress.

Для досягнення результату Вам необхідно слідувати моїм урокам по WordPress, крок за кроком, урок за уроком. Якщо, раптом, у Вас виникнуть труднощі, Ви можете написати про це в коментарях і я постараюсь допомогти усунути всі Ваші проблеми. Слідкуйте за мною у Twitter, Vk, Facebook, а також підписуйтесь на нові уроки по RSS.

Ви спитаєте чому саме WordPress??? Тому-що це одна з напростіших але в той самий час одна з найнадійніших cms сучасності. Також вона дуже розповсюдженна та має велику кількість безкоштовних доповнень (плагінів), тем та велику кількість спеціалістів, які зможуть допомогти вирішити будь яку проблему.

Перш ніж Ви приступите до створення сайту потрібно визначитись з його тематикою та скласти “семантичне ядро сайту”

Відгуки про “Створення сайту своїми руками.

  1. Буде стаття по семантичному ядру? Якщо так то буде добре якщо поділитесь своїм українським досвідом.

    І наприклад для мене дуже цікаво як прибрати циклічні посилання і як додати на сайт мікророзмітку schema. Бо в мене чогось не вийшло хоча весь функціонал плагіну schema переклацав

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *