ВАЖЛИВІСТЬ ЗРУЧНОГО ПОШУКУ НА САЙТІ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/

Розробка та виготовлення сайтів завжди ведеться з урахуванням максимальної зручності при його користуванні. У цьому плані зручна і проста навігація по Інтернет-ресурсу життєво необхідна. Зручний пошук спочатку інтегрується в дизайн сайту і реалізується за допомогою установки пошукової машини, без якої розвиток серйозного Інтернет-проекту не представляється можливим. На якомусь етапі роботи інформаційна структура сайту ускладнюється, що призводить до довгим і виснажливим пошукам необхідних даних.

Сучасна пошукова система дозволяє користувачам отримувати практично миттєвий доступ до всієї інформації на сайті незалежно від її обсягу. Без пошукових машин фактично неможливо реалізувати великі і об’ємні проекти, такі як аудіо- і відеоархіви, електронні бібліотеки, енциклопедії, ЗМІ і т.д.

Розробники компанія «Ашманов і партнери» створили новітню пошукову систему, яка встановлюється на будь-яку платформу і має повний супровід для впровадження «під ключ».
Дана машина має масу переваг, головним з яких є сумісність з будь-яким Інтернет-проектом в найкоротші терміни. До того ж вона вельми продуктивна – технологічно можна реалізувати пошук інформації в обсязі до 200 Гб, розміщеної на одному сервері. Сьогодні машини «Ашманов і партнери» використовуються такими відомими компаніями як ММВБ, «Фінам», Regnum і т.д. Розробка та виготовлення сайтів такого масштабу вимагає впровадження новітніх пошукових машин.
У користувача з’являється можливість самостійно контролювати пошукову базу, здійснювати переіндексацію. Це розумна і багатомовна пошукова машина, максимально стійка до навантажень. Можливо поєднувати одночасно кілька видів пошуку. Реалізована індексація документів поширених текстових форматів (text, HTML, xml, pdf, форматів Microsoft Office).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *