Відеоплатформа ДЛЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Web студія "Seo-Stud"
http://seo-stud.kiev.ua/

WF пропонує створити сайт Інтернет-магазину на основі новітніх Відеоплатформа.

Багато власників Інтернет-бізнесу воліють не рекламувати свої товари через мега-популярний Youtube та інші відеохостінги, а наповнюють веб-магазини якісним видеоконтентом. І це розумне рішення.

Новітні Відеоплатформа реалізують всі затребувані запити корпоративних клієнтів – можна зберігати і управляти великими обсягами відео, налаштовувати доступ до відеофайлів з урахуванням тимчасових і вікових обмежень, створювати брендовані плеєри та відеовітріни. Сучасні Відеоплатформа дозволяють здійснювати дистрибуцію відеоконтенту на сторонні Інтернет-майданчики, в тому числі соціальні мережі. Є можливість відтворювати відео на будь-якому носії, включаючи ТВ-приставки. Власник ресурсу виходить доступ до інтерактивних опцій, до статистики по будь-яким параметрам, можна організовувати прямі трансляції, білінг контенту, транслювати рекламу в плеєрі (overlay-банери, in stream-реклама).

На відміну від роботи з відеохостингу, адміністратор Відеоплатформа зберігає всі права на розміщений контент і отримує над ними повний контроль. Це дуже вигідно, оскільки в відеоплеєрі на сайті ніколи не з’явиться реклама конкуруючих брендів.

Створити Інтернет-магазин з нуля на основі новітніх Відеоплатформа – це означає вигідно вкласти кошти. Використання Відеоплатформа збільшує час присутності користувачів на сайті. У плеєрі ніколи не з’являться посилання на сторонні ресурси. Увага користувачів утримується на максимальному рівні. Плеєр «рекомендує» користувачам тільки те, що вибрав і встановив власник бізнесу. Це дає можливість формувати власну базу клієнтів з певними характеристиками.

Сьогодні на світовому ринку представлено кілька десятків Відеоплатформа, на базі яких реалізовані тисячі успішних відеопроектів. WF рекомендує створити онлайн магазин на основі новітніх технологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *