Як створити сайт самостійно

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

seo-stud
http://seo-stud.kiev.ua/
Незважаючи на те, що в сучасному світі інтернет захоплює все ширші маси населення, більшість людей, до цих пір має туманне уявлення про те, що таке створення сайту. Дана стаття пропонує всім, хто хоче краще розібратися в цьому питанні, спробувати створити сайт самостійно.

Для початку, трохи про нашу веб студії

Розробка і подальше просування в інтернеті – наша основна спеціалізація. Ми професійно займаємося веб програмуванням і створенням сайтів, як для компаній, які тільки починають свій шлях в інтернеті, так і надаємо послуги фірмам, давно і щільно займає свою нішу в бізнесі. Ми беремо на себе всю роботу, яка пов’язана з проектуванням сайту, верстка, програмування і технічна підтримка сайту, як правило, цим нікому займатися в компаніях замовників, оскільки люди зайняті своїм бізнесом і продажем продукції.
Ми запропонуємо інтернет проект на WordPress, що дозволяє без труднощів управляти контентом. Приклади наших робіт

Короткий перелік того, що Вам буде потрібно, щоб створити самостійно сайт

Зареєструвати доменне ім’я. Укласти договір з одним з офіційних реєстраторів доменів і оплатити йому рахунок за обране доменне ім’я.

Підібрати хостинг для розміщення майбутнього веб ресурсу, вибрати підходящий тариф хостинг провайдера. Сплатити рахунок за послуги хостера і на цьому майданчику розгорнути сайт, підключити базу даних

Підібрати відповідну задачам Вашого сайту систему управління, оплатити і купити її, вивчити інструкцію по користуванню і роботі, встановити на хостинг, розібратися в можливостях платформи і в її налаштуваннях. 

Зайнятись пошуком послуги створення дизайну сайту серед професійних дизайн студій. Вибрати компанію і виконавця, оплатити дизайн веб сайту

Розроблені макети дизайну передати фахівцю html верстальщику для верстки, відповідно – слід знайти грамотного верстальника

Зверстаний дизайн передати в роботу веб програмісту надолужити і інтегрувати в систему управління

Програмування сайту – тут Вам потрібно буде саме фізично, тобто зайнятися програмуванням всіх модулів і сервісів сайту так, щоб усе на ресурсі працювало саме по Вашому сценарію. Готовий проект з допомогою системного адміністратора розмістити в інтернеті на оплачений і вибраний хостинг

SEO копірайт, тобто зайнятися підготовкою унікальних текстових і графічних матеріалів для заповнення

Встановити на сайті лічильники відвідуваності і статистики, попередньо їх вибравши і зареєструвавши

Зробити реєстрацію сайту в основних пошукових системах.

А тепер детальніше – створення сайту самостійно

Реєстрація домену

Домен – це адреса сайту, він повинен бути красивим і незабутнім. Домени в основному пишуться латинськими буквами. Адреси завжди знаходяться в якій-небудь географічної зоні, її позначення – в самому кінці, після останньої крапки. Наприклад, російська зона має позначення «com.ua».

Для вибору імені необхідно відкрити сайт реєстратора доменів і зайнятися підбором, перевіряючи, чи вільно прийшло Вам в голову ім’я. В імені домена слід по можливості уникати специфічних «російських» звуків, які неоднозначно передаються латиницею і непросто запам’ятовуються.

Після закінчення підбору імені його необхідно зареєструвати, для чого потрібно укласти відповідний договір зі спеціалізованою компанією – реєстратором доменів. Найпростіше – зайти на сайт і укласти договір на себе як фізична особа (для цього навіть не потрібно приїжджати в офіс реєстратора). Після реєстрації треба ретельно зберегти свій логін, що відповідає номеру договору, і пароль – він буде направлений на Вашу адресу електронним листом за посиланням.

Купівля майданчика розміщення

Якщо Ваш домен зареєстрований у сертифікованого реєстратора , то при необхідності його можна буде змінити, тому краще всього вибирати реєстратора (хостинг-провайдера) відповідно до рейтингу. У обраного хостинг-провайдера необхідно зареєструватися та сплатити хостинг. За підсумками реєстрації провайдер надсилає лист з паролями: для ftp-доступу до сайту (щоб завантажувати і редагувати сайт), для доступу до контрольної панелі (щоб керувати різними настройками і поштою).

Крім цього хостинг-провайдер повинен вказати Вам DNS (Domain Name System) свого сервера, яке потрібно буде прописати в настройках Вашого домена. DNS сервера являє собою дві адреси, що пов’язують Ваше домен з хостингом і тим конкретним місцем на його сервері, де буде знаходитися Ваш сайт.
З отриманими даними Вам необхідно зайти в свій аккаунт на сайті реєстратора, потім в налаштування свого домену і вписати в них нові DNS сервера. Після того, як через кілька годин вони «пропишуться», при наборі адреси можна буде в якості результату побачити відображення переадресації на сайт хостинг-провайдера.

Створення html-сторінок

Створення та редагування сайту – існує безліч програм, але їх використання не є обов’язковим.
Слід мати на увазі основне: html-документ або веб-сторінка – це звичайний текстовий документ, який можна відкрити і подивитися за допомогою стандартних програм типу Блокнота. Так, наприклад, якщо зайти на будь-який сайт і натиснути в браузері «Вид» – «Перегляд HTML-коду» (або якісь аналогічні «кнопки»), можна побачити суміш рядків коду і звичайного тексту.

Створення сайту самостійно – практична послідовність дій:

Слід перевірити, щоб на Вашому комп’ютері відображалися розширення для всіх файлів – два-три символу після останньої крапки в назві файлу (дуже схоже на зони у доменів, наприклад, у файлу «doc.com» розширення «.com». Для цього необхідно відкрити будь-яку папку (каталог), пройти по маршруту типу «Сервіс» – «Властивості папки» – «Вид» і прибрати галочку з пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Тепер всі файли будуть відображатися з розширеннями, наприклад, ім’я файлу «Автобіографія »буде видно як« Автобіографія.doc ». Саме це нам і потрібно. Маленька практична хитрість: для зручності окрему папку для сайту краще створювати не в« Моїх документах »і не на Робочому столі, а де-небудь на локальних дисках -« C »або« D ». Це зручніше.

Увійшовши в папку, вибрану для робіт, слід натиснути праву кнопку миші і вибрати рядок «Створити текстовий документ» (або «Створити html-документ», якщо буде такий варіант). Отримавши пропозицію назвати відповідний файл, слід вибрати ім’я типу «index.html» (замість стандартного «Текстовий документ.txt»). На питання, чи дійсно Ви бажаєте змінити розширення, слід відповісти ствердно. В результаті в папці виникне новий файл з синьою интернетовской іконкою – це і є Ваш майбутній сайт. Його слід виділити і натиснути клавішу «Enter» – отруюються браузер (Internet Explorer або інший і в ньому порожня сторінка.
Якщо натиснути послідовно «Вид» – «Перегляд HTML-коду», в Блокноті відкриється порожній текстовий файл. У ньому можна написати будь-яку фразу (наприклад, «Люди, я вас люблю!») І зберегти зроблені зміни («Файл» – «Зберегти»). Після цього слід переключитися на те віконце, де відкритий браузер з майбутнім сайтом, і натиснути клавішу «F5» або «Оновити». На сайті повинна з’явитися надрукована фраза.

Ура! Ви створили найпростішу веб-сторінку! Як говориться, візьміть з полиці пиріжок!

Однак щоб створити реальну (і красиву) веб-сторінку без знання HTML (Hypertext Markup Language, мова розмітки гіпертексту), Вам будуть потрібні допоміжні інструменти. Найпростіший і перший що приходите в голову варіантів – текстовий редактор Microsoft Word. З його допомогою можна створити новий документ, написати там все, що хочеться – наприклад, власне ім’я, контакти, і все-все-все, що хочеться розмістити на своїй веб- сторінці на загальний огляд – а при збереженні вибрати формат HTML і, наприклад , назва «index». Тоді вийде файл «index.html», який можна буде відкрити за допомогою браузера, і якщо сторінка відкриється – у Вас все вийшло.

Завантаження на сервер

Якщо раніше на Вашому комп’ютері не була встановлена ​​програма «Total Commander», тепер це абсолютно необхідно зробити. Дистрибутив можна знайти через будь-яку пошукову програму за назвою або завантажити з сайту. Програма призначена для вирішення різних завдань, але спочатку (і це найважливіше для нас зараз) – це зручний інструмент для роботи з файлами та папками. Після запуску програми слід натиснути кнопки «FTP» і «New connections» (нове з’єднання), після чого заповнити поля налаштувань відповідно до даних, наданими хостинг-провайдером. Підсумок має бути приблизно таким:

Session: Мій сайт MYSITE.COM.UA – вільне поле.
Host name: FTP. MYSITE.COM.UA
User name: MIKHAIL
Password: ********
Інші поля заповнювати не обов’язково – натискайте «ОК». Віконце налаштувань зникне і залишиться тільки список підключень (якщо їх декілька). Слід виділити нове підключення і натиснути «Connect» (за умови наявності з’єднання з інтернетом). Якщо не було допущено ніяких помилок, відбудеться з’єднання з сервером, після чого в одній з половин робочого вікна програми з’являться папки Вашого аккаунта. Зазвичай одна з них призначена для збереження статистики, інша – для пошти, крім цього обов’язково має бути спеціальна папка для сайту – її точна назва має назвати хостинг-провайдер. Ви можете увійти в цю папку і подивитися її вміст – зазвичай це службова папка «cgi-bin» і файл «index.html», але папка може бути і порожньою.

В іншій половинці вікна програми «Total Commander» відкрийте папку зі створеним раніше файлом «index.html» і перетягнути його в папку сервера, після чого ствердно відповісти на з’явився питання. Файл захитається на сервер.
Для перевірки слід набрати в браузері адресу свого сайту – повинна відобразитися та сама сторінка, сайт-візитка. Ще раз ура – Ви досягли головної мети.
Якщо раптом сторінка не відобразилася – немає приводу для паніки. Наберіть адресу свого сайту, додавши через косу риску (слеш) назва створеної Вами сторінки – в нашому прикладі це http://www.mysite.ru/index.html. Якщо сторіночка знову не відобразилася – Ви щось зробили неправильно, перевірте всі свої дії покроково, а якщо відобразилася – зв’яжіться з хостингом і запитаєте, в чому, власне, проблема і як зробити Ваш файл стартовим, індексним. І взагалі – частіше дзвоніть провайдеру, Ви йому платите, в тому числі, й за це.

Весь вищеописаний процес можна було б скоротити в кілька разів, однак тепер Ваш сайт зроблений «як у дорослих». Отримані при створенні самостійно «навчального» сайту знання, безсумнівно, стануть в нагоді Вам надалі – наприклад, коли доведеться замовляти створення корпоративного сайту, щоб розмовляти з професіоналами, використовуючи (хоча б частково) спеціальну термінологію.
Створення гарного сайту – тут важливо вміти обробляти зображення. Якщо Ви плануєте й надалі вдосконалюватися в напрямку «веб розробка» (хай і «по-дитячому» на Narod.ru за допомогою шаблонів), рекомендується пройти хоча б кілька уроків з освоєння популярного інструменту Adobe Photoshop для початківців, адже створення сучасного сайта просто -таки немислимо без якісної графіки.

Створення у професійних розробників веб проектів

Якщо у Ваші плани взагалі не входить самостійний пошук і установка скриптів – Ви в будь-який момент можете звернутися в нашу веб-студію і ми зробимо для Вас сайт. Наші фахівці оцінять обсяг і складність роботи на Ваше замовлення – розробка або просування сайту. Ми запропонуємо Вам індивідуальний інтерфейс веб сайту. Створити, навіть маленький сайт самостійно зовсім не так просто, як здавалося спочатку шляху. Розробка не полягає в тому, щоб просто намалювати дизайн, запрограмувати його і наповнити какой то інформацією. Створення та програмування ресурсу, який принесе Вам замовників – це комплекс заходів.

Щоб виготовити успішний інтернет проект – ми рекомендуємо

Визначити цілі – для чого Вам потрібно виготовлення ресурсу. Це може бути: підвищення іміджу компанії, інформування партнерів, продаж і просування продукції фірми і т.д.
Розуміючи Ваші цілі, дизайнер розроблятиме інтерфейс, який відповідає конкретним завданням. Наш фахівець з веб дизайну, для будь-якого проекту знайде оптимальне поєднання форми і кольору для сайту.
Створення візуального відображення сайту – його слід підпорядкувати загальній ідеї і тематиці Вашого ресурсу. Як тільки інтерфейс затверджений замовником, верстальник верстає макет, а програміст програмує весь функціонал, тобто робить сайт живим і працюючим
Розміщення інформації на сайті. Спочатку цю інформацію треба підготувати, а це зовсім не просто. Копірайтер пише унікальний SEO текст, контент -менеджер викладає інформацію на інтернет сайті. При цьому структуруються тематичні розділи і витримує загальний стиль веб ресурсу
Розмістити сайт в інтернеті. Готовий сайт розміщується в інтернеті на обраному і сплаченому сервері, щоб забезпечити безперебійний доступ до ресурсу в будь-який час доби
Пошукова оптимізація сайту – спеціальні заходи, що проводяться для поліпшення видимості ресурсу пошуковими машинами
Просування в Яндекс, Гугл забезпечує цільовий трафік і постійний потік потенційних замовників компанії, що в свою чергу, приносить Вам прибуток
Обслуговування сайту – важливо саме в той момент, коли досягнуті перші результати розкрутки сайту. Зупинка в роботі «просування» – означає здачу всіх завойованих позицій. Для отримання віддачі від інтернет ресурсу потрібно постійно оновлювати і додавати інформацію на сайт, проводити рекламні кампанії в інтернеті, стежити за правильною роботою всіх модулів і сервісів, розробляти додаткові модулі, проводити модернізацію сайту.
Ось, мабуть, і все, що можна коротко розповісти про те, як створити ефективний сайт. Якщо Вам буде потрібно більш детальна інформація з питань – виготовлення веб сайту, розробка дизайну, просування в інтернеті, SEO оптимізація, технічна підтримка – пропонуємо Вам перейти на інші сторінки нашого сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *