Як створити сайт.

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Seo-Stud
http://seo-stud.kiev.ua/
Як створити сайт самостійно. Створення сайту своїми руками.

Як створити сайт? “- Цим питанням задаються тисячі користувачів мережі Інтернет і багато з них припускають, що створення сайту це шалено складно і клопітно, що потрібні якісь особливі обдарування і знання, які практично неможливо освоїти самостійно.

Це не так! Освоїти веб-ремесло досить просто, мабуть, від Вас буде потрібно всього лише бажання і прагнення навчитися самостійно робити власні сторінки і сайти. Свою першу, нехитру, сторінку Ви зможете зробити буквально за пару годин самостійного навчання!

З чого почати?

Етап перший. Перше, що Вам необхідно зробити – це освоїти HTML мову. HTML мова – це основа, база яку, просто-таки, необхідно знати будь-якому починаючому веб-майстру.

Етап другий. Познайомитися з CSS – каскадні таблиці стилів. В принципі для створення повноцінного сайту цілком може вистачити одних знань HTML, але CSS значно розширить коло можливостей верстки та дизайну Вашого сайту, зробить його більш мобільним і “пристосованим до життя” в мережі Інтернет.

Третій етап. Публікація сайту. Викласти свій сайт в Інтернет, присвоїти йому унікальне ім’я (домен) і місце на сервері (хост). Розглядаються безкоштовні і платні варіанти публікації сайту.

Далі ми будемо розглядати кожен етап більш подробно. Підписуйтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *