Збільшити продажі з сайту?

Блог Seo-Stud

Деталі проекту

Досить таки найчастіше питання, яке задають багато в інтернеті на різних форумах і блогах. Дуже важливо просуваючи свій бізнес в інтернеті отримувати максимальну віддачу у вигляді продажів і прибутку.

Дана стаття про те, як збільшити продажі з сайту, від яких чинників це залежить і на що в першу чергу варто звернути увагу.

Для початку розберемося, від чого залежать продажу на сайті:

В першу чергу на сайт повинна йти відвідуваність, чим більше і якісніше відвідуваність, тим більше продажів.

Тобто, що б збільшити продажі з сайту, в першу чергу потрібно збільшити на ньому відвідуваність. Її можна збільшити за допомогою:

Seo просування

– Контекстної реклами

– Соціальних мереж

– Інших джерел

Так само важливо, що б трафік на сайт був якісним, щоб йшли на сайт максимально зацікавлені відвідувачі, які хочуть придбати товар або послугу.

За допомогою пошукових запитів, ми можемо вибрати відповідну аудиторію і на ній акцентувати увагу і збільшувати продажі.

У другу чергу на продаж безпосередньо впливає юзабіліті. А саме дизайн, і зручність використання сайту.

Чим краще спроектований сайт, тим більше шансів, що він буде приносити більше продажів. Бувають безліч випадків, що сайт має велику відвідуваність, і мало продажів. В таких випадках потрібно аналізувати сайт, і виявляти в ньому слабкі місця.

В третю чергу збільшення продажів з сайту впливають так само і обслуговування менеджерів, а так само їх про вченість доводити потенційного клієнта до продажу.

Однією з наших послуг з просування є: просування по дзвінках, де ми надаємо клієнтам лише дзвінки, а просування сайту і роботу по сайту беремо повністю на себе.

Часто бувають такі ситуації, що телефон не працює, або менеджери не піднімають трубку, або на сайті одна ціна, а по телефону говорять одному. Всі ці моменти безпосередньо впливають на збільшення продажів з сайт.

Відповідаючи на питання: як збільшити продажі з сайту, необхідно використовувати цей ланцюжок процесів:

Тоді буде максимальна віддача, і ви будете чітко розуміти, в чому причина, і як її змінити. А так само потрібно постійно тестувати і закладати сам маркетинг в продукт, який ви продаєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *