Контекстна реклама

Web студія “Seo-Stud”

Контекстна реклама (PPC) – це роботи по залученню цільової аудиторії з рекламних систем для їх конвертації в клієнтів представленого на сайті бізнесу. Контекстна реклама – самий гнучкий інструмент інтернет-маркетингу. У нас працюють сертифіковані фахівці, що гарантує високу ефективність ведення рекламних кампаній.

Замовити

При ведення рекламної кампанії ми розміщуємо оголошення тільки в блоці «спецрозміщення» над результатами пошуку. Всупереч поширеній думці, що це дорого, наша статистика показує, що при грамотному підборі ключових фраз і професійній підготовці оголошень ціна кліка в «спецрозміщенні» нижче ніж в гарантованих показах під результатами пошуку. Це дозволяє залучати більше відвідувачів на Ваш сайт.

Етапи запуску контекстної реклами.

Підбір ключових запитів

Підбір ключових запитів

Підбір ключових запитів – перший етап налаштування рекламної кампанії контекстної реклами. Якісно підібрані ключові запити забезпечать більш ефективне проведення рекламної кампанії.

 

Аудит і налаштування сайту.

Аудит і налаштування сайту

Аналіз сайту і виявлення проблем, які можуть перешкодити ефективному проведенню рекламної компанії. Наші спеціалісти проведуть налаштування сайту, для підвищення ефективності.

 

Оплата виставленого рахунку.

Оплата виставленого рахунку

Ключова перевага контекстної реклами – можливість роботи практично з будь-якими бюджетами. Бюджет визначається залежно від набору ключових слів і їх кількості,

 

Ведення рекламної компанії.

Ведення рекламної компанії

Фахівці щодня стежать за тим, як працює Ваша рекламна кампанія і в разі необхідності вносять правки, тим самим гарантуючи її максимальну ефективність.

 

Ми розробили по-справжньому ефективні методи реалізації контекстної реклами. Завдяки нам, ви можете залучити на свій ресурс в першу добу сотні, або навіть тисячі відвідувачів, зацікавлених вашим товаром або послугою, навіть якщо сайт тільки почав свою роботу.

Переваги “Seo-Stud” в контекстній рекламі.

Випереджайте конкурентів.

Випереджайте конкурентів

Ми працюємо тільки з позицією “Спецрозміщення” над результатами пошуку. За рахунок високих показників CTR (середній CTR більш 10%) ціна кліка зменшується до 50% в порівнянні з конкурентами.

Знижуємо витрати на рекламу.

Знижуємо витрати на рекламу

З нашого досвіду витрати на рекламу можна значно скоротити і, більш того, підвищити ефективність за рахунок залучення тільки цільової аудиторії. У своїй роботі ми прагнемо максимально ефективно планувати і вести рекламні кампанії.

Підвищуйте ефективність.

Підвищуйте ефективність

Наші інструменти дозволяють чітко контролювати кількість і якість звернень з реклами, завдяки чому ми можемо кожного місяця працювати над підвищенням якості і кількості звернень у вашу компанію через сайт.

Швидкий старт.

Швидкий старт

Ми працюємо з різними бюджетами. Рекламна кампанія запускається на протязі доби з моменту надходження грошових коштів, а це означає, що кількість відвідувачів, а отже й клієнтів зростає з першого дня запуску рекламної кампанії.

Ми співпрацюємо з популярними інтернет ресурсами, так що можемо гарантувати, що вашу контекстну рекламу побачить дуже велика кількість користувачів мережі Інтернет.