Свечная фабрика

Свечная фабрика

Деталі проекту

Винницкая свечная фабрика
http://svichka.com.ua/
Вінницька свічкова фабрика є виробником свічок, обладнання, витратних матеріалів високої європейської якості з екологічно чистої сировини.
А також виготовляє свічки ручної роботи за технологіями майстрів 18го, 19го століття. виробництво продукції під замовлення дозволяє значно зменшити ціну і можливість зробити товар ексклюзивним

Інтернет-магазин Вінницької свічкової фабрики створений на CMS “LegoSP”. Основною вимогою замовника було створити інтернет магазин, адміністрування якого він зміг би проводити самостійно, саме через це й було обрано CMS “LegoSP”. Дизайн інтернет магазину був створений з урахуванням всіх побажань замовника. Сам інтернет магазин був створений за 5 днів, та ще 5 днів наповнювався контентом. Всі фото на сайті авторські та знімались нашими спеціалістами.

Вінницька свічкова фабрика – ГОЛОВНА”

svecha-glavnaya

Вінницька свічкова фабрика – КАТЕГОРІЇ”

svecha-kategory

Вінницька свічкова фабрика – КАРТОЧКА”

svecha-tovar

Вінницька свічкова фабрика – КОНТАКТИ”

svecha-kontakt

Вартість створення інтернет магазину, такого плану ви можете в нашому розділі “Вартість послуг”. Якщо ви не маєте навиків та необхідних знань, не біда. Ми створимо інтернет магазин, управляти яким зможе людина з мінімальними знаннями користування ПК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *