Просування сайтів

Web студія “Seo-Stud”

Пошукова оптимізація сайтів – це комплекс заходів, спрямованих на поліпшення позицій сайту у видачі пошукових систем. Сьогодні більшість покупців починають пошук товару або послуги з пошукових систем Яндекс і Google.

Якщо Ваш сайт не знаходиться у видачі ТОП запитів по потрібних ключових слів, то ви втрачаєте велику частину цільової аудиторії.

Замовити

Основне завдання просування сайтів – збільшення обсягу продажів. Недостатньо просто зайняти місця в Топ10 з якихось запитів. Що дійсно важливо – так це збільшення конверсії: відвідувачі повинні оформляти замовлення, користуватися зворотним зв’язком, задавати питання і дзвонити по телефону. Саме ці цільові дії свідчать про те, що ваш сайт працює. Просування сайтів допоможе вашому бізнесу рости і розвиватися!

Етапи просування сайтів в пошукових системах.

Первинний аудит

Первинний аудит

Аналіз сайту і виявлення проблем, які можуть перешкодити ефективному просуванню. На даному етапі необхідно виявити технічні і пошукові проблеми.

 

Складання семантичного ядра

Складання семантичного ядра

Семантичне ядро – перелік пошукових слів і фраз, який відображає специфіку ресурса, і за яким надалі буде здійснюватися просування.

 

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту дозволяє виправити проблеми, які були виявлені аудитом: помилки в коді, удосконалення структури сайта, настройка заголовків і мета-тегів.

 

Просування сайтів

Просування сайтів

Просування сайтів на перші позиції в пошуку не може мати миттєвий характер. Термін виведення сайту в ТОП залежить від різних факторів.

 

Вартість і терміни пошукового просування визначаються індивідуально. На результати просування сайту впливають різні чинники: тематика, конкуренція у вашому сегменті, вік домену, регіон просування, юзабіліті і дизайн ресурсу, корисний контент. Ми працюємо в усіх напрямках для досягнення максимально можливого ефекту від нашої роботи.

Переваги просування сайтів в “Seo-Stud”

Прозорість роботи.

Прозорість роботи.

Ми чітко пояснимо в чому полягає наша робота і як буде здійснюватися просування сайту в пошукових системах. Ми розкажемо про методи просування, опишемо інструменти які будемо використовувати при просуванні сайта. Прозорість в просуванні сайтів це основний критерій роботи нашої Web студії.

Цінова політика

Цінова політика

Проста цінова політика та відсутність прихованих платежів за послуги просування сайту. В вартість пошукового просування входить багато факторів, основні це популярність пошукових запитів та рівень їх конкурентності. Ми розділяємо бюджет на статті витрат і звітуємо по кожній статті.

Щомісячна звітність

Щомісячна звітність

Ми кожного місяця проводимо повний аналіз сайта, позиції в пошукових системах та аналіз сайтів конкурентів і готуємо докладний звіт про стан просуваємо-го проекту. В цей звіт ми включаємо порівняльний аналіз показників сайту з показниками минулого місяця.

«Білі» методи просування сайтів.

«Білі» методи просування сайтів

Ми використовуємо тільки перевірені, «білі» методи просування без ризику для сайту замовника. До цих методів входить просування статтями та вічними посиланнями, що виключає залежність клієнта від web студії, як це буває пр використанні орендних посилань, та інших сірих методів.

Наше завдання – залучити на сайт максимальну кількість відвідувачів, і при цьому зробити так, щоб майже кожен відвідувач став вашим клієнтом. Інструментом для виконання даного завдання служить створення сайту і його просування в пошукових системах.