Створення сайтів

Web студія “Seo-Stud”

відповідальний і складний проект. Сьогодні сайти не робляться «для галочки». На сучасний сайт-візитку покладають серйозні бізнес-завдання – стимулювання продажів , презентація продукції , пошук партнерів , побудова зворотного зв’язку з клієнтами.

Замовити

За останній час сильно змінився підхід до створення бізнес-сайту. Його вже не розглядають як набір красивих картинок , а оцінюють через поняття цільової аудиторії , конверсії та юзабіліті . Щоб зробити дійсно якісний сайт наші фахівці глибоко занурюються в бізнес клієнта , намагаються зрозуміти його суть , виявити конкурентні переваги і кращим чином зобразити їх у проекті.

Етапи роботи при створення сайтів

Підготовчий етап

Створення сайтів підготовчий етап
 1. Формалізація цілей і завдань проекту;
 2. Виявлення вимог зацікавлених сторін;
 3. Аналіз зовнішнього оточення і конкурентів.
 

Проектування-Дизайн

Створення сайтів проектування-дизайн
 1. Розробка структури сайту;
 2. Модульно-ескізна концепція;
 3. Макети всіх сторінок сайту.
 

Програмування

Створення сайтів програмування
 1. Верстка та програмування базових модулів;
 2. Програмування індивідуальних модулів;
 3. Тестове наповнення сайту контентом.
 

Тестування-Запуск

Створення сайтів тестування-запуск
 1. Тестування на тестовому сервері;
 2. Установка сайта на сервер;
 3. Налаштування резервного копіювання.
 

Замовляючи створення сайтів і просування в пошукових системах, Ви одночасно отримуєте представництво Вашої компанії в мережі Інтернет та рекламну кампанію, яка працює на результат.

Розробка, створення, а також подальша розкрутка і просування сайту – це важливі етапи на шляху створення ефективного та дієвого сайту компанії.

Багато поділяють створення сайтів і їх розкручування, довіряючи їх різним компаніям. Проте варто розуміти, що коли створення сайтів спочатку націлене на подальшу розкрутку і просування, то це може принести дуже високий результат. Створення сайтів – це комплексний технічний проект, який може як сприяти розкрутці, так і перешкоджати їй. Ми знаємо, як ефективно забезпечити створення сайтів і максимально результативне його просування.

Переваги створення сайтів в “Seo-Stud”

Унікальний дизайн

Створення сайтів унікальний дизайн

Однією з переваг роботи з нашої компанії є сучасний унікальний дизайн, що запам’ятовується. Наші дизайнери опрацьовують кожну сторінку сайту до найдрібніших подробиць. По закінченню етапу дизайну ми представимо макети типових сторінок сайту.

Термін роботи

Створення сайтів терміни

Чітко дотримуємося обумовлені з замовником терміни, в середньому це 7 робочих днів. Але за бажанням замовника ми зможемо розробити сайт і за більш жорсткі часові рамки.

Вартість послуг, відсутність передоплати

Створення сайтів вартість послуг

Наші ціни являються однією з переваг роботи з “Seo-Stud”. Завдяки новим технологіям та електронним новинкам, нам вдалось істотно скоротити видатки, що дозволило скоротити ціни на наші послуги. Ще однією перевагою є відсутність передоплати. Наявність тестового сервера дає можливість відмовитись від передоплати.

Технічна підтримка

Створення сайтів технічна підтримка

Після запуску сайту в роботу наша співпраця тільки починається. Ми допоможемо вам підтримувати і обслуговувати сайт. Розвивати його, додавати нові сервіси. Оновлювати інформацію, створювати нові розділи та новий функціонал

Якщо ви збираєтеся створювати новий сайт або переробляти існуючий (зрозуміло, з тим розрахунком, щоб він приносив комерційний або інший прибуток) – Web студія «Seo-Stud» до Ваших послуг.