Створення Інтернет магазину

Web студія “Seo-Stud”

Ми не просто створюємо інтернет магазини – ми допомагаємо побудувати успішний бізнес в мережі Інтернет. Ринок інтернет-торгівлі переживає справжній бум і зайняти на ньому своє місце не просто. Наша компанія знає як вдало виділитися на тлі конкурентів і на які переваги звернути увагу відвідувачів.

Замовити

Інтернет магазин – це система продажу товарів через Інтернет. З кожним днем кількість інтернет-магазинів в мережі зростає, адже переваги електронної торгівлі очевидні. Для власників магазина – це зменшення витрат на офісні і складські приміщення, висока рентабельність, історія по покупцям, віддалене взаємодія з покупцями, відсутність необхідності утримання великого штату співробітників.

Етапи створення інтернет магазину

Підготовчий етап

Підготовчий етап
 1. Проектування структури інтернет магазину;
 2. Аналіз зовнішнього оточення і конкурентів;
 3. Вибір CMS або оболонки для Інтернет магазину.
 

Проектування-Дизайн

Проектування-Дизайн
 1. Аналіз дизайну конкурентів та вимог замовника;
 2. Врахування корпоративного стилю;
 3. Створення макетів основних сторінок магазину.
 

Програмування

Програмування
 1. Верстка та програмування базових модулів;
 2. Програмування індивідуальних модулів;
 3. Тестове наповнення магазину контентом.
 

Тестування-Запуск

Тестування-Запуск
 1. Тестування на тестовому сервері;
 2. Установка магазину на сервер;
 3. Налаштування модулів та резервного копіювання.
 

Інтернет-магазин – це ідеальне місце для використання рекламної технології BTL, що значно ефективніше традиційної реклами. Ми аналізуємо особливості товарів, що продаються, пропонуємо найкраще рішення по структурі каталогу та способу формування кошика замовлень. Все це дозволяє нам створити відмінний продукт.

Для кожного проекту ми складаємо детальне технічне завдання, що дозволяє якісно в швидкі терміни (від 20 робочих днів) досягти бажаного результату. На цьому ж етапі, за бажанням клієнта, ми розробляємо сітку сторінок сайту і повний прототип проекту з активними посиланнями.

Переваги створення інтернет магазину в “Seo-Stud”

Унікальний дизайн інтернет-магазину

Унікальний дизайн інтернет-магазину

Якісний дизайн здатний збільшити конверсію інтернет-магазина в рази. При розробці інтернет-магазину ми ретельно продумуємо шляху конверсії, опрацьовуємо юзабіліті кожної форми і спрощуємо, спрощуємо, спрощуємо … Чим простіше вашим клієнтам зробити покупку, тим більше покупок!

Мінімальний термін створення інтернет магазину

Мінімальний термін створення інтернет магазину

Швидке та якісне виконання робіт. Чітко дотримуємося обумовлені з замовником терміни, в середньому це 14 робочих днів. Але за бажанням замовника ми зможемо розробити сайт і за більш жорсткі часові рамки.

Вартість послуг, відсутність передоплати

Вартість послуг, відсутність передоплати

Наші ціни – одна з переваг роботи з “Seo-Stud”. Задіяння інструментів інтернет-маркетингу дозволяє створити інтернет магазин, який дійсно буде приносити прибуток. Розроблені нами рішення відрізняються ефективною моделлю розвитку для кожного інтернет-магазину. Ще однією перевагою є відсутність передоплати на створення інтернет магазинів.

Технічна підтримка інтернет магазинів

Технічна підтримка інтернет магазинів

Гарантуємо працездатність всіх функцій інтернет магазина, забезпечуємо безкоштовну технічну підтримку, безкоштовно відновлюємо працездатність інтернет магазина у разі збоїв.

Крім того, магазин сам по собі буде засобом вашої реклами в мережі: у нас можна замовити не тільки його створення, але і просування в верхні строчки видачі пошукових систем. Якщо сайт вже є і ви не хочете його змінювати, створювати другий ресурс немає необхідності: ми просто додамо відповідний розділ до вже наявних і забезпечимо надійну роботу схеми в цілому.

Що Ви можете продавати через Інтернет?

Практично все: від одягу до автомобілів і тракторів. Але продавати Ви зможете не тільки матеріальні речі, а й послуги, інформацію.