Створення сайтів в Києві: від народження ідеї до комплексного просування вашого бізнесу в інтернеті.

В умовах жорсткої конкуренції можна, і навіть потрібно, використовувати найрізноманітніші способи просування товарів і послуг. Але спроби міцно закріпитися в обраному сегменті ринку не матимуть максимального успіху, якщо у вас немає інтернет-сайту. Причому це твердження можна вважати аксіомою як для малого та середнього, так і для великого бізнесу.

Web студія Seo-Stud пропонує вам послуги зі створення сайтів на платформі 1С Bitrix, UMI, WordPress та інші, а також їх комплексну підтримку та розкрутку.

Звернувшись до нас, ви отримаєте сайт з …

1. … надійним захистом від злому. Наші веб-розробники професійно володіють принципами роботи з найвідомішими CMS.

2. … зрозумілим інтерфейсом. Ваші потенційні клієнти та партнери будуть легко орієнтуватися і знаходити на сайті потрібну інформацію. Ресурс буде простий і в адмініструванні.

3. … детально продуманим дизайном. Сторінки сайту будуть оформлені відповідно до тематики вашого бізнесу. При необхідності можна включити в макет фірмові кольори та елементи корпоративного стилю.

На рахунку нашої студії велике число успішно реалізованих проектів. Приклади розроблених нами сайтів ви можете подивитися в портфоліо.

Хочете досягти такого ж успіху, як більшість наших клієнтів?

Телефонуйте + 38 (063) 128-15-60.

Який сайт вам потрібен?

Web студія Seo-Stud пропонує 3 пакети послуг з розробки сайтів в Києві – «Сайт-візитка», «Корпоративний веб-сайт», «Інтернет-магазин».

Пакет №1. Сайт-візитка (promosite)
Сайт з мінімальним, але достатнім для ведення бізнесу функціоналом. Створюється на основі індивідуального шаблону. Може мати від однієї до кількох десятків сторінок і містити інформацію про компанію, пропоновані товари / послуги, контактні дані, прайс-листи. За бажанням клієнта на ресурсі можуть бути розміщені графічні і Flash-елементи.

Розробка і створення сайтів типу «візитка» в середньому займає близько 40 робочих годин (близько 5 робочих днів).
Вартість: близько 1500 грн.
 

Пакет №2. Корпоративний сайт
Сайт створюється не на основі шаблону, а за індивідуальним ескізом з використанням елементів корпоративного стилю (логотипу, фірмової колірної гами і т.д.). Структура і функціонал ресурсу більш розвинені в порівнянні з сайтом-візиткою.

Стандартний набір структурних елементів включає: головну сторінку, сторінку «Про компанію», інформацію про товари і послуги, систему реєстрації та авторизації, новинний розділ, систему online-замовлення і його подальшої обробки, форму зворотного зв’язку для клієнтів, розділ для партнерів, прайс листи і т.д. Структура може бути доповнена або, навпаки, стиснута.
Допомагає вирішувати такі завдання: створення позитивного іміджу фірми, реклама та продаж товарів і послуг, інформаційна підтримка персоналу компанії, клієнтів і партнерів.
Щоб зробити сайт корпоративного типу потрібно близько 112 годин (близько 14 робочих днів).
Вартість: близько 3000 грн.
 
Пакет №3. Інтернет-магазин
Сайт з структурованим каталогом і можливістю сортувати представлені в ньому товари за різними характеристиками (ціною, брендом, технічними параметрами і т.д.). Головна мета ресурсу – конвертувати відвідувача в покупця. При розробці враховується потреба регулярно оновлювати інформацію, наприклад, додавати нові товари або змінювати ціни.

Важливими структурними компонентами сучасного інтернет-магазину є каталог продукції, форма онлайн-замовлення і його обробки, форма зворотного зв’язку, зручна система пошуку та сортування товару, розділи з новинами та акціями.
Основні функції інтернет-магазину – продавати товар і формувати позитивний імідж компанії.
Створення інтернет-магазину «під ключ» займає близько 120 годин (близько 15 робочих днів).
Вартість: близько 3500 грн.
 

Етапи роботи по створенню веб-ресурсу

Замовляючи створення сайтів в Києві, ви повинні розуміти, що в столиці практично в будь-якій сфері бізнесу конкуренція досить висока. І тому, щоб впевнено заявити про себе на ринку і створити враження успішної і впевненої в собі компанії, вам потрібен дійсно функціональний і зручний ресурс з привабливим дизайном.

Ось чому на кожному з перерахованих нижче етапів створення сайту наші розробники викладаються на всі 100%.

Підготовчі роботи: створюється загальна концепція сайту і його логічна структура; велика увага приділяється написанню технічного завдання програмістам, а також розробці прототипу веб-ресурсу.

Розробка дизайну ресурсу та його внутрішніх сторінок: продумується графічна концепція головної та інших сторінок сайту; вибирається колірна гамма; створюються макети сторінок та їх окремі елементи (іконки, форми і т.д.).

Верстка та програмування: проводиться верстка та програмування всіх сторінок; налаштовуються фільтри по каталогу; здійснюється підключення макета ресурсу до системи адміністрування.

Фінальні роботи: робота сайту тестується, на підставі чого вносяться корективи; клієнтові надаються послуги з супроводу проекту та консультації з управління ресурсом.

БЕЗКОШТОВНО ви отримуєте:

 • створення резервної копії сайту;
 • підбір оптимальної конфігурації сервера для надання хостингу;
 • контроль безперебійної роботи хостингу при високих навантаженнях;
 • перенесення сайту на інший хостинг при необхідності або за бажанням клієнта;
 • оповіщення про необхідність продовжити термін дії хостингу та домену;
 • заміну favicon;
 • установку лічильників збору статистичної інформації Яндекс.Метрика та GoogleAnalytics;
 • відстеження спроб злому сайту.
   

Щоб сайт не просто БУВ, а й ПРАЦЮВАВ на ваш бізнес
Розробка сайтів в Києві не має сенсу без подальшого розвитку ресурсу. Погодьтеся, мало користі від самого сучасного інструменту, якщо не вміти ним користуватися.

Щоб витягти максимум користі з вашого сайту, пропонуємо вам замовити додаткові послуги:

 • просування сайтів в інтернеті;
 • SMM (просування бізнесу в соціальних медіа);
 • контекстну рекламу;
 • технічну підтримку.
   

Не чекайте, поки конкуренти обійдуть вас за показниками продажів і впізнанності бренду! Зверніться до нас за розробкою і просуванням сайту вже сьогодні, щоб вже завтра ми почали «рухати» ваш бізнес до успіху.

Залишилися питання чи ви вже готові замовити наші послуги? Тоді телефонуйте нашим менеджерам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *